Що подарувати новонародженому?

Народження дитини є дивовижною подією для усіх батьків. Ця новина – найкращий привід для приїзду рідних та друзів. Але на честь такої події часто виникає питання про подарунок, адже зараз дитячих товарів так багато, що очі розбігаються.

Особливості вибору подарунка для новонародженого

На вибір виробу впливає ряд факторів: спорідненість, фантазія, бюджет. Подарунки для дітей умовно поділяються на такі категорії:

• практичні (догляд за новонародженими);
– дорогі;
– оригінальні

Остерігайтеся привабливих, але даремних товарів. Вони просто валятимуться без діла, у кращому разі їх передарують.

Корисні подарунки малюкові

Якщо дарувальник хоче піднести щось корисне, то треба заздалегідь запитати у батьків, що треба купити крихітці. Говорячи про дорогі подарунки, у такому разі треба заздалегідь уточнити модель і забарвлення.

Нерідко трапляється, що батьки самі купують все, що треба, або соромляться розповісти про бажання. У такому разі ідеальним варіантом є такі перевірені варіанти як сертифікат на купівлю або готівку.

Народження дитини, особливо першої, вимагає від батьків рішення великого кількість завдань. Тому пара належним чином оцінить презенти, які допоможуть “тут і в сію хвилину”. Ця категорія включає:

– гігієнічні засоби;
– текстильні вироби для дітей;
– зволожувачі повітря.

Відмінний варіант презенту – дитячий одяг. Підбираючи вироби для малюка, потрібно враховувати розмір, тому що новонароджені мають різне зростання та вагу. Це потрібно запитати у батьків чи купити речі із запасом.

Мамині помічники

Корисним подарунком виступають предмети для самостійного короткочасного проведення часу малюка. Природно, дитина не зможе постійно знаходитися на руках у мами, а робити необхідну роботу по будинку і при цьому стежити за крихіткою допомагають різні пристосування, такі як переносний шезлонг з брязкальцями або комфортеры

Батьки на перших порах не здатні розлучитися з малюком навіть на короткий час. Тут справжній порятунок – засіб зв’язку з крихіткою у вигляді відео або радіо няні. Такі пристрої, виконані у вигляді рації, можуть мати як односторонній, так і двосторонній зв’язок. Другий варіант дозволяє не лише лише мамі чути малюка, але і говорити з ним, навіть знаходячись при цьому в іншій кімнаті.

Подарунки, які дозволять мамі комфортно проводити час з дитиною :

– слинг, эргорюкзак;
– подушки для годування;
– гойдалки з електронним управлінням.

Іграшки для малюка

В данном случае можно подарить мобиль- сейчас особенным хитом являются мобили из фетра ручной работы.

мобіль ручної роботи

За бажання піднести не просто красиву, але ще і функціональну річ, то у такому разі оптимальне нічник з цікавим підсвічуванням, який можна встановити в дитячій кімнаті.

Оригінальні подарунки для малюка

Якщо для малюка вже все куплено, варто замислитися про оригінальний і ексклюзивний презент. Наприклад, це може бути іменний утримувач для соски или гризунок ручної роботи.

подарунковий набір для новонародженого

Як видно, різноманітність рішень зашкалює. Вибирайте якісні товари і з душею. Тоді вони довгий час послужать на радість маленькій людині, що нещодавно з’явилася на світ.

Залишити відповідь